Umywalki Massi – wyszukany design do wyszukanych łazienek

łazienka massi

Massi to marka, która słynie z pięknych pomysłów, jeśli chodzi o armaturę łazienkową. Zatem jeśli zależy Ci na designie, który uczyni Twoją łazienkę naprawdę wyjątkową, warto rozejrzeć się w ofercie umywalek tej firmy. Zarówno umywalki nablatowe, jak i umywalki wolnostojące Massi, to klasa sama w sobie. Jak urządzić łazienkę z ich udziałem?

Elegancka łazienka z wolnostojącą umywalką

Umywalki wolnostojące w domach nie są popularnym rozwiązaniem, bo najczęściej zabierają przestrzeń szafki, która normalnie pod umywalką powinna się znajdować. Jednak jeśli dysponujesz dużą przestrzenią w łazience, umywalka wolnostojąca – podobnie jak wolnostojąca wanna – może wydobyć z niej ogrom elegancji i piękna. Bryły wolnostojących umywalek Massi są niezwykle delikatne, opływowe, przyciągają uwagę. Możesz z ich udziałem stworzyć łazienkę pełną elegancji. Wystarczy szafka łazienkowa w białym kolorze z elementami lustrzanymi i kilka dekoracji, które podkreślą styl pomieszczenia. Postaw na świece i latarenki.

Umywalka nablatowa w charakterystycznym kształcie misy – do łazienek w stylu boho

Styl boho zawładnął naszymi ogrodami, balkonami i sypialniami, ale czy często znajdujemy go w łazience? Otóż nie, a to właśnie dobry argument, by pokusić się o taką aranżację u siebie w domu. Szafka z drewnianym blatem i umywalka Massi w kształcie rustykalnej misy w czarnym kolorze to dobra baza do łazienki boho. Możesz postawić przy tym na płytki ceramiczne imitujące drewno i naturalne tekstylia w postaci ręczników. Kolorystyka jest ważna, dlatego podkreśl ją ozdabiając pomieszczenie wazonem i kilkoma gałązkami trawy pampasowej.

Kwadratowa umywalka nablatowa Massi – do nowoczesnej łazienki

Od nowoczesności w łazienkach nie stronimy. Lubimy, kiedy ta przestrzeń lśni i chcemy ten efekt utrzymać przez jak najdłuższy czas. Odpowiednia armatura sanitarna okazuje się w tym niezwykle pomocna, bo jej ostre, zdecydowane kształty dodają całemu pomieszczeniu dynamicznego wyglądu. To sprawia, że wnętrze wciąż wydaje się świeże i nowe, nawet jeśli upłynęło już kilka lat. Problemu nie stanowią również dekoracje nowoczesnej łazienki. Wystarczy posłużyć się chromowanymi dodatkami, może pokusić się również o chromowany grzejnik? Srebro i biel to połączenie, które w takiej aranżacji sprawdzi się naprawdę świetnie.
Massi proponuje piękne rzeczy i warto inspirować się ich kształtami i kolorystyką, by tworzyć przestrzeń łazienki, która będzie nas cieszyć przez długie lata.

Polecane