Święta Bożego Narodzenia z LEGO® – jakie prezenty dla dzieci?

dziecko i prezenty

Święta Bożego Narodzenia to czas radości, odpoczynku i… zabawy! Dla dzieci to magiczne chwile, które często mogą kojarzyć się głównie z prezentami. Trudno jest mieć im to za złe – ten okres w życiu rządzi się przecież swoimi prawami. Jeśli zastanawiasz się, jak umilić pociechom gwiazdkę, zapoznaj się z asortymentem LEGO®, w którym znajdziesz prezent dla każdego dziecka!

choinka świąteczna

Kalendarz adwentowy LEGO®

Zanim nadejdzie Boże Narodzenie, czeka nas wszystkich adwent. To czas oczekiwania i intensywnych przygotowań. Na ten okres przypada dzień Świętego Mikołaja, kiedy dzieciaki również obdarowywane są podarkami. Jeśli chcesz, aby odliczanie do świąt dostarczyło im jeszcze więcej emocji, sięgnij po kalendarz adwentowy LEGO®! Twoja pociecha nie znajdzie tam czekoladek, a minifigurki oraz inne niewielkie konstrukcje z klocków. Taki prezent pozwoli dziecku wzbogacić jego kolekcję LEGO® i sprawi, że każdy dzień grudnia będzie zaostrzał jego apetyt na gwiazdkę.

Zestawy LEGO® Harry Potter

Świat Harry’ego Pottera nierozerwalnie kojarzy się z Bożym Narodzeniem. Z pewnością odpowiada za to magiczny klimat gwiazdki oraz niepowtarzalna atmosfera cechująca przebieg świąt w Hogwarcie. Nie bez znaczenia jest również fakt, że w okresie bożonarodzeniowym po książki i filmy o Młodym Czarodzieju chętnie sięgają tak dzieci, jak i dorośli. To wszystko sprawia, że klocki LEGO® Harry Potter świetnie nadają się na prezent pod choinkę. Mogą sprawić radość zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom. Wszystko zależy od charakteru i zainteresowań danego dziecka. Sporym plusem zestawów z tej kolekcji jest również szeroki wybór, dzięki któremu w sklepach znajdzie się coś na każdą kieszeń. Seria obejmuje różne komplety – od małych konstrukcji po wielkie budowle.

Klocki LEGO® Classic

Trudno o bardziej trafiony prezent niż zestaw klocków LEGO® Classic. To zabawka odznaczająca się uniwersalnym charakterem i pozwalająca na wznoszenie dowolnych konstrukcji. Nic tak nie ucieszy młodego architekta jak klocki, z których można zbudować wszystko. W zależności o wieku Twojej pociechy możesz wybrać dla niej mniejszy komplet, utrzymany w konkretnej kolorystyce, bądź większy, zawierający wiele różnych elementów. Zestawy te stanowią podstawę każdej niesamowitej budowli!

Święta tylko z LEGO®!

Większość dzieci ucieszy się, znajdując klocki LEGO® pod choinką. Zapoznaj się więc z ofertą sklepów takich jak salonklockow.pl, i wybierz zestaw, na widok którego Twoja pociecha oszaleje z radości!

Polecane