Kuchnia w stylu retro. Zainspiruj się!

Empty old wood table top and blurred bokeh cafe and coffee shop interior background with vintage filter - can used for display or montage your products.

Nie można zaprzeczyć, że odważne podłogi w szachownicę, wiśniowo-czerwone meble i błyszczące lodówki to marzenie projektowe. Chociaż pomysł zaprojektowania przestrzeni zgodnie z estetyką z określonej dekady może Cię onieśmielać, istnieje wiele sposobów na połączenie akcentów retro z nowoczesnymi udogodnieniami, tworząc pokój, który będzie dobrze wyglądał zarówno w stylu vintage, jak i nowoczesnym. Jeśli szukasz inspiracji, te kuchnie retro są dokładnie tym, czego potrzebujesz.

  1. BACKSPLASH w szachownicę
Retro Kitchens

Jeśli nie chcesz angażować się w podłogi w szachownicę, świetną alternatywą jest backsplash. Aby uzyskać bardziej stonowany wygląd, dopasuj płytki do zabudowy.

  1. WYSPA Z TAPETĄ (lata 50-te XX wieku)
Retro Kitchens

Nic nie mówi „fajnie” bardziej niż tapeta w stylu retro. Ta urzekająca kuchnia jest pełna energii i stylu.

  1. ŻÓŁTE PŁYTKI (LATA 50.)
Retro Kitchens

Jeśli zależy Ci na kolorze, sposobem na uzyskanie efektu retro są płytki ścienne. Porzuć tradycyjny backsplash i przykryj ściany błyszczącą płytką.

  1. KONTRASTOWE URZĄDZENIA W STYLU VINTAGE
Retro Kitchens

Dzięki kultowemu wyglądowi urządzenia w stylu retro, umieszczenie lodówki lub piekarnika jako centralnego punktu jest czasem wszystkim, czego potrzebujesz. Tutaj jasny biały piekarnik kontrastuje z głębokimi granatowymi szafkami.

  1. WISZĄCE LAMPY (1960)
Retro Kitchens

Ta lampa wisząca ma nuty stylu retro, bez przytłaczania przestrzeni jednym określonym stylem. Wiklinowe krzesła i obrus w szachownicę uzupełniają styl vintage.

Polecane